Καλημέρα,

Λέγομαι Ταπεινός Αθανάσιος και είμαι ψυχολόγος. Δουλεύω στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση και παράλληλα φοιτώ στο μεταπτυχιακό πρόγραμμα του τμήματος Ψυχολογίας του Παντειου Πανεπιστημίου με κατεύθυνση την Θετική Ψυχολογία.

Είμαι στο στάδιο εκπόνησης της μεταπτυχιακής μου διατριβής και χρειάζομαι εφήβους ηλικίας 14-19 ετών να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο της έρευνας μου.

Η συμμετοχή των μαθητών είναι εθελοντική και έχουν την δυνατότητα να αποσυρθούν από την έρευνα οποτεδήποτε το θελήσουν.

Τα ερωτηματολόγια είναι ανώνυμα ενώ ο ερευνητής δεσμεύεται ότι όλες οι πληροφορίες που θα παρέχονται θα είναι απόρρητες και η επεξεργασία των δεδομένων θα γίνει με εχεμύθεια, διασφαλίζοντας ότι δε θα μπορούν να ταυτιστούν με κανέναν τρόπο με τους συμμετέχοντες.

Αν μπορείτε να προωθήσετε τον παρακάτω σύνδεσμο στους μαθητές σας ώστε να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο μου θα ήταν πολύ βοηθητικό. Θα βρείτε το ερωτηματολόγιο στο παρακάτω λινκ:

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια. Να είστε καλά.

Με εκτίμηση,

Αθανάσιος Ταπεινός